زیر گرفتن یک نوجوان فلسطینی + عکس - منتظران

زیر گرفتن یک نوجوان فلسطینی + عکس

سه‌شنبه 27 مهر‌ماه سال 1389 ساعت 22:27

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از برنا، حدود یک هفته پیش یک شهرک نشین صهیونیستی با خودروی خود یک نوجوان فلسطینی را زیر گرفت. پس از انتشار عکس زیر گرفتن آن نوجوان، جنجالی رسانه ای در کشورهای مختلف جهان به ویژه کشورهای عربی به وجود آمد.

اکنون و پس از گذشت حدود یک هفته از آن ماجرا، به جای اینکه آن شهرک نشین صهیونیستی به خاطر جنایتی که مرتکب شده مورد محاکمه قرار گیرد، دادگاهی در سرزمین های اشغالی آن نوجوان به همراه سه تن از دوستانش را محاکمه و به 20 روز حبس خانگی محکوم کرد.

بر اساس حکم این دادگاه صهیونیستی این چهار نوجوان با پرتاب سنگ به سمت سربازان و نیروهای پلیس صهیونیستی، برای ایجاد ناامنی و آشوب تلاش کرده اند!

در همین راستا «مکی روزنویلد» سخنگوی پلیس صهیونیستی ضمن تأیید این خبر، به شبکه خبری CNN گفت: این نوجوانان فقط اجازه خواهند داشت که به مدرسه بروند، البته تنها به همراه والدین خود، اما خروج منزل برای هیچ کار دیگر برای آنان آزاد نیست.گفتنی است جنایتکار صهیونیستی که این نوجوان فلسطینی را با خودروی خود زیر گرفته بود «داوود بئری» نام دارد. وی مدیر جمعیت راستگرا "عاد" است. جمعیت "عاد" برای یهودی سازی شهر بیت المقدس اشغالی و خالی کردن آن از ساکنین فلسطینی آن، تلاش می کند.

شایان ذکر است «داوود بئری» پس از زیر گرفتن این نوجوان توسط پلیس صهیونیستی بازداشت شد اما چند ساعت بعد بدون هیچ محاکمه ای آزاد شد.

در همین راستا رادیو صهیونیستی به نقل از سخنگوی پلیس گفت: از «داوود بئری» بازجویی کردیم اما به دلیل سبک بودن زخم های نوجوان زیر گرفته شد او را آزاد کردیم.

نکته تعجب برانگیز این است که «داوود بئری» طی اظهاراتی گفت: هدفم زیر گرفتن این نوجوان فلسطینی نبود بلکه فقط می خواستم فرار کنم زیرا آنها به طرف من سنگ پرتاب می کردند.

در پایان گفتنی است بلافاصله پس از وقوع این جنایت، چندین تظاهرات اعتراض آمیز توسط فلسطینیان در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن علیه رژیم صهیونیستی رخ داد. اما صهیونیست ها به این تظاهرات هم رحم نکردند با آن را مورد حمله قرار دادند که بر اثر حمله آنان یکی از فرماندهان نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس به شهادت رسید.

نظرات (2)
یکشنبه 2 آبان‌ماه سال 1389 ساعت 23:20
سلام
ممنون از حضورتون
لینکتون کردم
منتظر لینک دادن شما
امتیاز: 0 0
جمعه 14 آبان‌ماه سال 1389 ساعت 17:53
آپ خوبیه
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد